Oświadczyny to jeden z najbardziej wzruszających momentów w życiu każdej pary. Nieodłącznym atrybutem każdej narzeczonej jest zaś pierścionek zaręczynowy. Jak wybrać taki, który naprawdę zachwyci wybrankę serca i nie tylko zabłyśnie na palcu, ale i zapisze się w sercu na zawsze? Rynek jubilerski ma do zaoferowania wiele modeli różnorodnych pierścionków. Może warto sięgnąć po coś oryginalnego i nietuzinkowego, jak na przykład stara biżuteria art deco?

1. Stara biżuteria art deco – dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

2. Pierścionek zaręczynowy w stylu art deco – dla kogo?

Stara biżuteria art deco – dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Po pierwsze stara biżuteria art deco jest niezwykle oryginalna i przyciąga spojrzenia. Wykonana z najznakomitszych kruszców (złoto, platyna, diamenty, szafiry itd.) cechuje się designem, który czerpie pełnymi garściami z minionych epok (nawet z antyku). Biżuteria art deco stanowi niejako połączenie przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości, dzięki czemu jest ponadczasowa i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody. Jasne barwy oraz wzornictwo, skupione na prostych geometrycznych liniach, to cechy, które zdecydowanie wyróżniają biżuterię art deco. Sam styl art deco powstał w połowie lat 20. XX wieku w samym sercu ówczesnej stolicy mody, sztuki i artystycznej bohemy, a mianowicie w Paryżu. Jeśli chcesz zdobyć tego typu pierścionek zaręczynowy kraków ma do zaoferowania sklepy jubilerskie, zaopatrzone w oryginalną starą biżuterię art deco.

Pierścionek zaręczynowy w stylu art deco – dla kogo?

Biżuteria w stylu art deco przypadnie do gustu wszystkim osobom, które mają „starą duszę”. Niezwykła osobowość wymaga dobrze dobranej biżuterii – tak, by podkreślić styl i charakter właścicielki. Typ artystki, wielbicielki mody sprzed lat, ponadczasowej elegancji, prostoty i nietuzinkowego designu – takie osoby odnajdą odbicie swojej natury właśnie w oryginalnej biżuterii art deco. Tego typu biżuteria nadaje się do noszenia na co dzień, a przy tym jest na tyle wyjątkowa, że sprawdzi się także do eleganckich stylizacji wieczorowych. To dlatego pierścionek zaręczynowy w stylu art deco może się okazać strzałem w dziesiątkę. Trzeba tylko poobserwować styl i osobowość przyszłej narzeczonej, a wyjątkowa stara biżuteria art deco z pewnością ją zachwyci i wzruszy.

Podsumowując; kiedy wybierasz pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki, kieruj się jej stylem, osobowością, cechami charakteru. Nie sztuką jest wybrać sztampowy pierścionek. Prawdziwy gest i dowód miłości okażesz, jeśli wybierzesz coś nietuzinkowego, co sprawi, że przyszła małżonka będzie promienieć szczęściem.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *