Jak tylko poczułyście pierwsze promienie słoneczne tej wiosny na twarzy, pomyślałyście o wakacjach, prawda? My też! Dobre przygotowanie do sezonu letniego nie oznacza jednak tylko wykupienia wycieczek, czy urlopowych wyjazdów ze znajomymi. Chodzi również o nabycie odpowiednich strojów, które oprócz podkreślenia wszystkich zalet sylwetki, zapewniają maksymalną wygodę oraz dobre samopoczucie w trakcie różnorodnych atrakcji. Mały biust nie stanowi żadnego problemu, tak samo jak odstający brzuszek, gdyż strój kąpielowy w dzisiejszych czasach dobiera się właśnie zgodnie z figurą i kształtami. Jak więc wybiera się stroje kąpielowe i na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę? Z naszą pomocą nie będziesz miała żadnych wątpliwości co na siebie włożyć.

Sylwetka a strój kąpielowy

Ambitny plan związany z dietą i regularnymi ćwiczeniami nie wypalił – to żaden problem, szczególnie w sytuacji, kiedy stroje kąpielowe dopasowuje się do figury, a nie na odwrót. W związku z tym należy wiedzieć, jakie mamy mocne strony i podkreślić je w najlepszy z możliwych sposobów. Wpłynie to nie tylko na uzyskanie bardzo atrakcyjnego wyglądu, ale jednocześnie zapewni lepsze samopoczucie i komfort. Strój kąpielowy dla kobiety z sylwetką kolumny powinien posiadać sporo dekoracji. Jest to uwarunkowane szczupłą i prostą sylwetką oraz niewielkim biustem. Dlatego doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju falbanki, zdobienia oraz dodatki. Kiedy na biustonoszu znajduje się falbanka, może optycznie powiększyć piersi, co stanowi dużą zaletę w przypadku szczupłych pań. Przydają się również stroje kąpielowe ze wzorkami, paskami oraz innymi nadrukami, które przyciągną uwagę i zainteresowanie. W kolei dół może mieć wiązane boki, ale dobrze sprawdzą się także bardzo wykrojone majtki, dzięki czemu uzyskamy efekt wydłużenia nóg i bardzo atrakcyjnego wyglądu. Jednoczęściowy strój kąpielowy? Nic trudnego, trikini sprawdzi się najlepiej!

W dalszej kolejności skoncentrujmy się na figurze określanej jako gruszka, gdyż szerokie biodra oraz rozbudowane uda mogą oznaczać spore problemy w trakcie zakupu kostiumu. Warto również wspomnieć o wąskiej górnej części ciała, gdzie zarówno biust, jak i talia są bardzo filigranowe i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Stroje kąpielowe powinny przyciągać uwagę do talii oraz wyrównywać sporą dysproporcję pomiędzy górną a dolną ciała. Do tego zadanie wykorzystuje się falbanki w biustonoszu, a z kolei dół, jaki posiada strój kąpielowy, powinien mieć kuszące wycięcia, których podstawowe zadanie polega na wydłużeniu i wysmukleniu nóg. Na pewno nie sprawdzą się bokserki, gdyż strój kąpielowy wzbogacony w szorty dodaje dodatkowych kilogramów w biodrach, a jednocześnie zauważa się zmianę proporcji ciała na bardziej kwadratową. Wysoki stan sprawdzi się zdecydowanie lepiej, albo należy odszukać majteczek z seksownymi wycięciami.

Co noszą na plaży kobiety gruszki oraz klepsydry?

Stroje kąpielowe to podstawowe wyposażenie letniej garderoby. Dopasowany do figury kostium to większe cudo, niż może nam się wydawać, dlatego warto wiedzieć, co powinna założyć na siebie kobieta o figurze jabłka. Warto podkreślić smukłe nogi, które stanowią największą zaletę tego typu sylwetki. Warto również popracować nad zamaskowaniem braku talii oraz wąskich bioder. Nie jest to trudne, wystarczy wybrać właściwe stroje kąpielowe. Panie doskonale prezentują się w bikini, które posiadają marszczenia znajdujące się z przodu, warto wziąć pod uwagę również ozdoby znajdujące się w okolicach biustu. Koniecznie należy pomyśleć o odsłoniętych i całkowicie odkrytych plecach, które zrównoważą zakryty przód kostiumu. Z kolei dwuczęściowy strój kąpielowy wygląda najlepiej, kiedy bikini posiada podwyższony stan. Z kolei góra od kostiumu prezentuje się najkorzystniej, gdy wzbogaci się ją o fiszbiny i wiązanie na szyi. Można wtedy podtrzymać biust i nadać mu idealny kształt.

Już na koniec warto wziąć pod uwagę kształt klepsydry, który prezentuje się atrakcyjnie i kobieco. Stroje kąpielowe powinny przyciągać wzrok do atrakcyjnego i jednocześnie pełnego biustu, a także akcentować piękną talię. Dochodzą do tego długie nogi, a obwód bioder jest z reguły taki sam, jak biustu. W omawianym przypadku nietrudno wybrać strój kąpielowy, gdyż właścicielka prezentuje się bardzo atrakcyjnie niemalże we wszystkich propozycjach. Stroje kąpielowe odpowiadają przede wszystkim za skierowanie wzroku ku odpowiednim krągłościom, dzięki czemu uzyskuje się nie tylko idealny wygląd, ale jednocześnie wysoką samoocenę i doskonałe samopoczucie zarówno w trakcie opalania, pływania, jak i korzystania z różnych dostępnych atrakcji. Strój kąpielowy bikini z usztywnianą górą sprawdzi się doskonale, ale warto wziąć pod uwagę także modele utrzymane w stylu retro, które charakteryzują się wysokim stanem oraz gorsetową bikini. Podkreślenie biustu jest niezwykle ważne, dlatego model push-up oraz balkonetka cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowniczek w różnym wieku. Z kolei majtki powinny mieć cieniutkie paseczki znajdujące się po bokach, które doskonale podkreślą bardzo atrakcyjną sylwetkę. Asymetryczne kroje również sprawdzą się bardzo dobrze.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *